ubytování na Šumavě

Informace o nás

Ubytování:

ve 2, 3, 4 lůžkových pokojích a v rodinných pokojích - 6 lůžek( 4 a 2 lůžkový pokoj) a 5 lůžek( 3 a 2 lůžkový pokoj). Celková kapacita penzionu - 35 lůžek. 
Sociální zařízení je společné pro 3 pokoje a v dalších patrech pro 2 pokoje. V celém penzionu lze využít bezdrátové připojení k internetu. K dispozici jsou 2 dětské postýlky a dětské židličky.

Základní cena: na osobu: 500,-Kč (bez snídaně), poskytujeme slevy pro děti do 10 let. Děti do 3 let zdarma bez nároku na lůžko. Možnost zapůjčení dětské postýlky zdarma.

Rekreační poplatek 25,- Kč osoba den. Neplatí pro mládež 18 let, ZTP a státní zaměstnance. Detaily ve vyhlášce 2/2020 MÚ Železná Ruda.

Náš penzion je vhodný i pro školní výlety, lyžařské výcviky, školení. Při školních výletech a ozdravných pobytech penzion uzavřen veřejnosti.

Stravování:

Možnost vlastního vaření. K dispozici je plně vybavená kuchyňka - lednice, sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí. V přízemí je 1 kuchyňka, v patře 2 kuchyňky. Nebo můžete zajít do naší restaurace v penzionu s domácí kuchyní.
Po domluvě možné snídaně, popřípadě polopenze nebo plná penze.

Při větším počtu hostů na jídlo do restaurace je lepší se předem domluvit.

V blizkosti je obchůdek se vším co potřebujete i možnost občerstvení.
 

V zimě jsou zde k dispozici upravované běžkařské tratě cca. 20m od Penzionu.

Sněhové podmínky jsou letos přívětivé.

Vybavenost:

V penzionu je kulečník, šipky, stolní tenis a sauna. Místnost se stolním tenisem lze upravit pro různá pohybová cvičení.

Nově víceúčelové hřiště s umělou trávou, kde si můžete zahrát tenis, volejbal, nohejbal, malou kopanou.

Sportovní potřeby včetně možnosti tréninku s tenisovým automatem (=dělo) je možno si zapůjčit. Trénovat můžete na cvičné zdi.

 

 

 

Venkovní šachy, trampolína, houpačka, skluzavka.

Dvě plně vybavené kuchyňky, restaurace, bezdrátový internet zdarma. Bezpečná (uzamčená) úschovna kol a lyží.

Okolo penzionu vedou nejen turistické ale i běžkařské tratě. Jsou zde 1 lyžařský vlek  pro rodiny s dětmi a pro náročnější je zde lyžařský areál Špičák vzdálený jen 6 kilometrů. Jezdí zde SKIBUS.

V případě příjezdu vlakem zajistíme odvoz zavazadel.

 

Pro hosty parkovací místa u penzionu.

 

 

 

 

 

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode