ubytování na Šumavě

Kniha návštěv

Datum
Vložil
Titulek

Krásný víkend

Všem doporučujeme!!! Skvělá kuchyně, ubytování, super personál. Už se těšíme na jaro, až znovu vyrazíme.

Datum
Vložil
Titulek

Prosinec

Teprve k vám pojedeme na vánoční večírek, ale už teď se moc těšíme :)

Datum
Vložil
Titulek

Krásný azyl v Hojsově Stráži

Dobrý den, chci za naši partu (2 ženský a 3 puberťáci:-)) ještě jednou moc poděkovat, za vynikající jídlo a skvělou Plzničku!! Také přístup manželů Roselových byl úžasný!! Ačkoliv jsme u vás nebydleli, večery jsme u vás trávili moc rádi. Určitě se vrátíme a tentokrát i s ubytováním :-) Ať se vám daří, je u vás MOC KRÁSNĚ!! Leckteří by se od vás mohli učit, jak se starat o hosty!!

Datum
Vložil
Titulek

nejkrásnějsí dovolená v Čechách na Šumavě

Byli jsme na dovolené u rodinky, která je nejhodnější na Šumavě - skvělé manželata Květa + Miloš perfektní jídlo, díky Miloškovi a Květě moc Vás zdravíme a přejeme, Vám spoustu nových klientů..... moc se na Vás opět těšíme Alča,Miloš,Milošek a Alenka a Wirdžil

Datum
Vložil
Titulek

Nejlepší dovolená na Šumavě u Květy a Miloše

Už se těšíme na nejkrásnější dovolenou v České republice na Šumavě u nejlepších manželů - na dobré jídlo, vínko, pivko a dobré borůvkové knedlíky...... zdravíme Tě Šumavo!!!!

|A hlavně se těšíme na turistiku na Poledník!!!! Výšlap!!!

Datum
Vložil
Titulek

Krásná příroda, perfektní zázemí, skvělí lidé

Bude to zase paráda, tešíme se na vás. Ahoj všem www.regioprogres.com

Datum
Vložil
Titulek

Dětský tábor ŠtroČíVo Č.Budějovice

5.-19.8.2012
Rok se s rokem sešel a my jsme opět ztrávily nádherné 2 týdny v náručí rodiny Roselových. Počasí jsme měli letos předplacené, a tak jsme se den co den probouzeli do sluncem zalité Hojsovy Stráže (Hojsasa!!!). K pohodě a spokojenosti však v první řadě přispěla vysloveně domácí atmosféra penziónu a nesmírná trpělivost majitelů s naší bandou dětí. Zatímco nám venku 1x pršelo, paní Roselová byla jako sluníčko každý den. Vojta naše děti přes den neúnavně obsluhoval i vychovával, v každé volné chvíli se však stával plnohodnotným členem našeho tábora. Pan Rosel se zase staral, abychom měli domácí prostředí trvale nejen kolem sebe, ale prostřednictvím našich žaludků i uvnitř nás.
Moc a moc děkujeme a bude-li top možné, rádi se zase za rok vrátíme.

P.S.: Naše děti se již na příští rok hromadně hlásily!

Datum
Vložil
Titulek

Skvělá dovča

Měli jsme se u Vás velice dobře, jídlo výborné, ubytování útulné a čisté a atmosféra v celém penzionu velice příjemná a vlídná. Děkujeme a zase rádi přijedeme!!

Datum
Vložil
Titulek

Teambuilding

Absolutně nejlepší ubytování Šumavy, výborná kuchyně, péče jako o vlastní :-) . Užili jsme si zábavu a pohodlí doslova rodinné úrovně. Určitě se sem budeme pravidelně vracet nejen při firemních akcích, ale i soukromě. Velké DÍKY ode všech zúčastněných.

Datum
Vložil
Titulek

Skvělá dovolená

V Hojsovce je dobře ale u Röselů je nejlépe,příjemné jednání,čisto a hlavě vynikající kuchyně.v roce 2012 jsme tu zas.

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode